רשתות צל

צל ורשת מתקינים לכם רשתות צל בכל גודל!
במחיר ששווה להרים טלפון.

רשתות צל הן פתרון הצללה פופולארי המשלב בתוכו יעילות ועלות כלכלית נמוכה, רשתות הצל הן ניידות וניתן להתקינן בכל תצורת שטח נתונה.
לתהליך התקנת הרשתות תפקיד מכריע באיכות ההצללה הסופית המתקבלת. פריסת רשת צל מחייבת את עיגונה למקום, כאשר מדובר בגינות בתים או שטחים קטנים ניתן לעגן את הרשת לקירות הבית, לעצים הנמצאים בסמוך או לעמודים הנמצאים בשטח, כאשר מדובר ברשת צל המיועדת להצללת שטחים גדולים כגון גני שעשועים, חוף הים או שטחים פתוחים אחרים נדרש להשתמש התקנים מיוחדים שיעגנו את הרשת במקומה.
תהליך התקנת הרשת צריך להימנות בדרישות הלקוח טרם תחילת ייצור הרשת, חשוב לתכנן מראש את גודל הרשת האופטימלית המתאימה לצורכיכם תוך תכנון מפורט של מקומות העיגון וצורת הרשת הסופית המתקבלת.
התקנת הרשת חייבת לקחת בחשבון את מזג האוויר בו מותקנת הרשת, באזורים הידועים כ"סובלים" ממשבי רוח חזקים מומלץ לחשוב היטב היכן למקם את הרשת, באיזו צורה ובאיזה אופן, לדוגמא, התקנה של הרשת תוך השארת פתחים ייעודיים לזרימת אוויר.
רשתות הצל השונות נבדלות אחת מהשנייה במשקלן, למשקל המושפע מקוטר סיבי הרשת והחומרים מהם הם עשויים השפעה רבה על חוזק הרשת ועמידותה לאורך זמן, תהליך ההתקנה מחייב התייחסות למשקל הרשת, משקל הרשתות נע מעשרות קילוגרמים ועד מספר טונות (כתלות בשטח הרשת).

חברת צל ורשת מתמחים בהתקנת רשתות צל, החברה פועלת בשוק פתרונות ההצללה מעל לחמש עשרה שנים שבמהלכן היא סייעה לאלפי בעלי עסקים ופרטיים. החברה מציעה שירותי תכן ופיתוח של רשתות בהתאמה מדויקת לדרישות הלקוח.

טלפון להזמנות  : 072-2657648

צרו קשר

השאירו פרטים והצטרפו ללקוחות המרוצים שלנו!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות